Sprzedaż i doradztwo

Sprzedaż wyposażenia wnętrz, w zasadniczym wymiarze, polega na dostarczeniu i zamontowaniu wybranego przez klienta wyposażenia wnętrz. Procesowi zakupu zawsze towarzyszy zaawansowane doradztwo ze strony zespołu Studia Estima Sopot. Często usługa doradcza rozszerzona jest do usługi zaprojektowania (zaaranżowania) wnętrza. Może ona dotyczyć przestrzeni całego domu (apartamentu, mieszkania) lub wybranych pomieszczeń. Skala poprzedzającej usługi projektowania zależy od życzenia klienta i wymogów poszukiwanych przez Klienta elementów wyposażenia.

Doradztwo w kwestiach wyposażenia wnętrz może obejmować poniższy asortyment :

Tapety

W ofercie firmy Estima znajduje się unikatowa kolekcja tapet angielskich, francuskich,  włoskich, belgijskich i hiszpańskich. W studio można zapoznać się z około 1000-em wzorów. Tapety dostarczane są na zamówienie. Na życzenie Klienta, Studio Estima może zarekomendować osoby specjalizujące się w kładzeniu tapet.

Dekoracyjne okładziny ścienne

Studio Wnętrz Estima, bazując na 22-letnim doświadczeniu, oferuje Państwu sprzedaż i doradztwo
w kwestiach zabudowy ściennej:

 • * panele ścienne – boazerie,
 • * kasetony ścienne i sufitowe: drewniane, fornirowane a także wypełniane tkaniną.

Struktura materiałowa stosowanych paneli i kasetonów zawiera całą paletę drewna krajowego, tropikalnego, odpowiadających im fornirów (powłok drewnianych) a także tkanin ściennych oraz lakierów, szkieł i luster. Oferowane powierzchnie mogą zawierać rzeźbienia jak i zachowywać prostą nowoczesną formę. Elementy zabudowy wg życzenia klienta powstają u wyspecjalizowanego producenta polskiego lub pochodzą od włoskich dostawców.

aaa

Meble wbudowane i wolnostojące

Od 1996 roku, czyli od początku istnienia, Studio Wnętrz Estima zwraca szczególną uwagę na aktualizowanie i utrzymywanie kompletnego asortymentu mebli w zgodzie ze współczesnymi trendami przy wyważonej cenie i najwyższej jakości wykonania. Portfolio dostawców to plon corocznych wizyt, przede wszystkim na targach meblowych w Mediolanie, ale także w: Kolonii, Weronie i Paryżu. Targi te, a w szczególności mediolańskie, wytyczają trendy we współczesnym wzornictwie wnętrzarskim. Stanowią również inspirację dla mebli autorskich, czyli projektowanych przez architektów zatrudnionych przez Studio Estima a wykonywanych przez starannie wyselekcjonowaną polską fabryczkę (określenie uzasadnia jej (nie)wielkość przy najnowocześniejszym, numerycznie sterowanym parku maszynowym, pełnym dostępie do najbardziej zaawansowanych okuć meblowych i akcesoriów technicznych oraz zachowanym rzemieślniczym kunszcie współwłaścicieli). Studio Wnętrz Estima posiada w swojej ofercie meblową bazę produktową pozwalającą na kompleksowe aranżacje wszystkich pomieszczeń w domu. Podstawę naszej oferty stanowią meble włoskie na indywidualne zamówienie od starannie wyselekcjonowanych dostawców. Ich uzupełnieniem są opisane wyżej meble autorskie. Meblujemy i aranżujemy:

 • * kuchnie,
 • * pokoje dzienne,
 • * jadalnie,
 • * sypialnie,
 • * garderoby,
 • * gabinety,
 • * biblioteki,
 • * przedpokoje,
 • * łazienki,
 • * piwniczki na wino
dsdss

Sprzęt AGD

Wielofunkcyjność współczesnych kuchni stawia używanym w nich sprzętom najwyższe wymagania. Konwencjonalne funkcje: przyrządzania posiłków i miejsca konsumpcji zostały rozszerzone o: funkcję reprezentacyjną, centrum domowych debat, czytelnię, pomieszczenie telewizyjne a nawet komputerowe a to wszystko w asyście dźwięków muzyki, dobrej kawy lub kieliszka wina. Równocześnie wymagamy łatwego utrzymania czystości, gwarantowania warunków dla zdrowego i szybkiego przygotowania posiłków i co nie mniej ważne „designu” sprzętów wzmacniających efekt kształtowany zabudową meblową. Współcześni producenci sprzętów AGD doskonale identyfikują zmieniające się potrzeby i rosnące wymagania a także je kreują. Proponują piekarniki parowe, inteligentne zmywarki, kawiarki wbudowane w ścianę, ergonomiczne zlewy i baterie stanowiące monolity z blatami programowane piekarniki z przepisami do pieczenia, wspomagające listę zakupów lodówki dodatkowo wyposażone w telewizor, komory ni mniej ni więcej „zero” , podręczne „piwniczki” do przechowywania wina i szereg innych wynalazków. Najwybitniejsi projektanci nadają nowym sprzętom poszukiwanej przez nas elegancji. Studio Estima bazując na ponad 500 zrealizowanych wnętrzach kuchennych doskonale potrafi doradzić Państwu, w jaki sprzęt uzbroić Waszą kuchnię. Dysponujemy wyselekcjonowaną paletą wysokiej i najwyższej jakości sprzętu AGD. Studio Estima poleca urządzenia gospodarstwa domowego firm: MIELE, ELECTROLUX, FALMEC, BLANCO.

Aranżacja okien

Tkaniny w domu to przysłowiowa „kropka nad i” Bez nich dom nie będzie ciepły i przyciągający. Studio Estima posiada bardzo szeroką ofertę tkanin dekoracyjnych i obiciowych pochodzących od renomowanych europejskich dostawców (Anglia, Belgia, Hiszpania, Francja, Włochy). Tkaninom okiennym towarzyszy szeroka oferta karniszy. W Studio Estima zgromadzono ponad 700 rodzajów tkanin. Studio prowadzi sprzedaż tkanin na zamówienie oraz na życzenie Klienta świadczy usługi szycia i upinania tkanin okiennych (zasłony i firany).

Dywany

Stawiając sobie za cel, bycie w zakresie wnętrz, firmą kompletną i niebanalną, nawiązaliśmy współpracę z renomowanym francuskim producentem dywanów – firmą Toulemond Bouchard (T&B) Znaczna część ich kolekcji to wzory powstające w oparciu o współpracę z renomowanymi europejskimi projektantami, zastrzeżone na wyłączność dla T&B. Uzupełniają ją najaktualniejsze desenie i sploty wytyczone przez targi w Mediolanie i w Paryżu. Cena jest umiarkowana a jakość i wzornictwo nienaganne. Doskonale uzupełniają wnętrza podkreślając ich osobliwość. Dywany są dostarczane na zamówienie. Oferta obejmuje dywany wełniane i z jedwabiu sojowego.

Oświetlenie

By kompleksowo odpowiedzieć na potrzeby Klientów, Studio Estima Sopot włączyło do swojej oferty sprzedaż i doradztwo w zakresie
oświetlenia. Oferowane przez nas lampy są unikatowe na rynku, tworzone przez polskich i zagranicznych producentów.

sdfdsfsfs