DOM W GDYNI

Prostota i stonowane kolory przełamane oryginalnymi elementami dekoracyjnymi. Biała kuchnia firmy Veneta Cucine z frontami z innowacyjnego materiału silk oraz blatu wykonanego z laminatu. Przestrzeń międzyszafkowa wykonana ze szkła fusing w odcieniach bieli, błękitu i zieleni nadają kuchni niepowtarzalny charakter. Centralnym punktem jadalni jest ozdobny bulaj również ze szkła artystycznego.

W przestrzeni salonu na uwagę zasługują przepiękne elementy: tkanina od Christiana Lacroix wykorzystana do obicia krzeseł oraz nawiązująca do niej forma lampy firmy Elsted. Aby optycznie powiększyć przestrzeń zastosowano sufit napinany Barisol w połysku. obok kominka została wkomponowana efektowna witryna wykonana ze szkła Stopsol, które przy zgaszonym wewnątrz świetle daje efekt lustra.

    DOM W GDYNIDOM W GDYNIDOM W GDYNIDOM W GDYNIDOM W GDYNIDOM W GDYNIDOM W GDYNIDOM W GDYNIDOM W GDYNIDOM W GDYNIDOM W GDYNIDOM W GDYNIDOM W GDYNIDOM W GDYNIDOM W GDYNIDOM W GDYNIDOM W GDYNIDOM W GDYNIDOM W GDYNIDOM W GDYNIDOM W GDYNIDOM W GDYNIDOM W GDYNIDOM W GDYNIDOM W GDYNI