Nasze Studio

Studio Estima Sopot jest miejscem niepowtarzalnym, jedynym w swoim rodzaju.

Bogate doświadczenie, profesjonalizm oraz różnorodność dostępnego asortymentu jest czymś co zdecydowanie wyróżnia nas spośród firm na trójmiejskim rynku w branży aranżacji wnętrz.

Jesteśmy specjalistami w tworzeniu stylowych ale jednocześnie funkcjonalnych kuchni.

O naszej wyjątkowości świadczy chociażby fakt, że jako jedyni w Trójmieście współpracujemy z włoskim producentem Valcucine – którego niepowtarzalne meble wykonane są z zegarmistrzowską precyzją i z zastosowaniem najwyższej klasy materiałów, a zaawansowane systemy umożliwiają ukrycie przestrzeni kuchennej w czasie gdy pozostaje ona nieużywana. Takie rozwiązania pozwalają sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających.

Równie funkcjonalne i eleganckie kuchnie projektujemy w oparciu o ofertę dwóch innych włoskich producentów: Euromobil oraz Veneta Cucine. Ogromny wybór wysokiej jakości materiałów oraz systemów pozwala stworzyć kuchnię idealnie dopasowaną do Państwa potrzeb i preferencji.

W zakresie naszej działalności nie ograniczamy się jednak wyłącznie do realizowania projektów kuchni. Oferujemy kompleksową usługę aranżacji również pozostałych przestrzeni domu czy mieszkania.

Meble, które znajdziecie Państwo w naszym Studio to projekty czołowych włoskich designerów, natomiast szeroki wachlarz tapet, dywanów oraz tkanin z różnych stron świata gwarantuje nieograniczone wręcz możliwości dobierania kolorów i wzorów.

Wiemy, jak dużą rolę w aranżacji pomieszczenia odgrywają akcesoria czy dodatki, dlatego współpracujemy z renomowanymi producentami oświetlenia, luster czy zegarów.

W naszym asortymencie nie brakuje także mebli ogrodowych – bowiem według nas zewnętrzna strefa relaksu jest równie ważna jak wyposażenie salonu czy kuchni.

Jeśli szukają Państwo miejsca, w którym znajdziecie kompleksową opiekę w zakresie nadania odpowiedniego charakteru swoim wnętrzom to trafiliście idealnie.

Nasz doświadczony zespół ekspertów i architektów zadba o niepowtarzalny styl i funkcjonalność Państwa domowej przestrzeni. Zadowolenie przyszłych użytkowników jest dla nas niezwykle ważne.

Do naszego Studia zapraszamy nie tylko osoby potrzebujące inspiracji oraz konkretnych rozwiązań dla zaaranżowania swoich „czterech ścian” ale również Architektów poszukujących partnera do realizacji swoich projektów. Osoby zainteresowane współpracą w tym zakresie zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym Studio!

valcucine