JESIENNY KONKURS, WYGRAJ SMEGA

Zapraszamy Państwa do udziału w Jesiennym Konkursie, w którym nagrodą jest stylowy elektryczny czajnik SMEG, w energetycznym czerwonym kolorze.


 

konkurs SMEG

    Prosimy o udzielenie odpowiedzi na pytanie KONKURSOWE

   Która z poniższych sof, wywarła na Tobie największe wrażenie? Napisz, co wpłynęło na Twoją decyzję?

 

 

7b

 

 

Będzie nam miło jeśli dodatkowo, podzielą się Państwo z nami swoją opinią odpowiadając na poniższe pytania:

1. Jaki układ sofy preferujesz? 2. Jakie parametry sofy decydują o Twoim wyborze? 3. Ile jesteś skłonny zapłacić za wymarzoną sofę?
a) dwuosobowe a) obicie (tkanina/skóra) a) poniżej 15 000zł
b) trzyosobowe b) funkcja spania b) 15 000 – 30 000zł
c) narożny/szezląg c) mechanizmy (regulowane zagłówki, siedzisko itp..) c) powyżej 30 000zł

 ► UDZIEL ODPOWIEDZI TUTAJ I WYGRAJ (klik)

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

REGULAMIN KONKURSU


1. Organizatorem konkursu jest Studio Estima Sopot sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, Aleja Niepodległości 958, NIP 586-20-86-278 (Organizator).
2. W Konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie (Uczestnik), które w wyznaczonym terminie przez Studio Estima Sopot (SES) udzieli odpowiedzi na pytanie konkursowe. Dla uczestników posiadających profil na FB dodatkowym warunkiem uczestnictwa w konkursie jest udostępnienie postu konkursowego oraz polubienia profilu SES na FB.
3. Czas trwania konkursu 22.10.2016-15.11.2016
4. Odpowiedzi na pytanie konkursowe należy udzielić poprzez wpis w komentarzu pod postem z daną sofą. Dla uczestników nie nieposiadających profilu na FB dostępny jest formularz kontaktowy http://estima.pl/kontakt/. Wyłonienie Zwycięscy odbędzie poprzez wybranie najciekawszej i wyczerpującej odpowiedzi. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone w dniu 18.11.2016 na profilu FB SES oraz stronie http://estima.pl/aktualności/
5. Organizator poinformuje Uczestnika o wygranej za pośrednictwem e-maila.
6. Zgłaszając się do konkursu Uczestnik wyraża swoją zgodę na publicznie ogłoszenie wyników.
7. Wzięcie udziału jest automatycznym wyrażeniem zgody na umieszczenie danych osobowych takich jak (imię i nazwisko) przez Organizatora konkursu na profilu SES na FB.
8. Uczestnicy zobowiązani są do podania swoich danych osobowych w terminie 14 dni od daty ogłoszenia zwycięzcy. W przeciwnym przypadku nagroda przechodzi na własność Organizatora. Wysyłka nagrody możliwa jest jedynie na terytorium Polski (wysyłka jest bezpłatna).
9. W Konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby fizycznie zamieszkałe w Polsce.
10. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy firmy Studio Estima Sopot sp. z o.o., osoby współpracujące na podstawie umowy zlecenia z w/w jednostkami, osoby biorące udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu Konkursu oraz osoby najbliższe wszystkich wyżej wymienionych osób.
11. Osoby biorące udział w Konkursie wyrażają zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie danych osobowych przez firmę Studio Estima Sopot sp. z o.o. w celach marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r. (Dz.U. Nr 133 z 1997 r.).
12. Poprzez przystąpienie do Konkursu uczestnicy akceptują zasady zawarte w niniejszym Regulaminie Konkursu.